Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Produkty od Apple kojarzą się nie tylko z niezwykłą innowacyjnością, ale także niemałym wydatkiem. Dlatego, jeśli zdarza Ci się upuścić urządzenie bądź obawiasz się o widoczne zarysowanie ekranu dotykowego, warto zastanowić się nad zakupem ochrony AppleCare. iShock.pl chcąc sprostać wymaganiom entuzjastów urządzeń od tego czołowego producenta na rynku urządzeń RTV, oferuje profesjonalną ochronę iPada w przystępnej cenie. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników ponadczasowego tabletu, którzy obawiają się o ewentualne wypadki i kosztowne naprawy sprzętu w przyszłości.

Co to jest Apple Care?

AppleCare Protection Plan jest często utożsamiany z podstawową roczną gwarancją na wszystkie urządzenia od Apple. Jednak proponowana przez nas oferta ochrony iPada nie ogranicza się jedynie do usterek spowodowanych wadliwą linią produkcyjną. AppleCare+ to dwuletnie ubezpieczenie urządzenia, które przede wszystkim gwarantuje bezpośredni kontakt z ekspertami od wsparcia technicznego w Apple. Kontaktując się z ekspertem, istnieje możliwość uzyskania odpowiedzi na trapiące Cię pytania, dotyczące nieprawidłowego funkcjonowania urządzenia. Oprócz tego proponowana przez nas ochrona iPada wydłuża również gwarancję na samo urządzenie, jego baterię oraz dodatkowe akcesoria, takie jak kabel USB.

Dlaczego warto zakupić ochronę iPada?

Nie wiesz, czy warto zakupić dodatkową ochronę iPada? Zastanawiasz się jakie dodatkowe korzyści gwarantuje producent, wykupując AppleCare Protection Plan? Oprócz możliwości bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze wsparciem technicznym Apple masz możliwość ekspresowej wymiany urządzenia w serwisie stacjonarnym, bądź wysyłkowym. Dodatkowo rozszerzając ochronę iPada, możesz naprawić urządzenie, a nawet je wymienić na nowe bez względu na to, gdzie zostało zakupione. Producent podejmie się naprawy, nawet jeśli tablet został zakupiony w Niemczech, a oddany na gwarancję na terenie Polski. W rzeczywistości AppleCare Protection Plan to świetne rozwiązanie dla użytkowników sprzętu od Apple, którzy obawiają się o przypadkowe upuszczenia, zachlapania czy zarysowania.

Czy ochrona iPada jest dostępna na inne urządzenia od Apple?

AppleCare Protection Plan obejmuje ochronę wszystkich urządzeń oferowanych przez producenta. Oprócz ochrony iPada istnieje możliwość rozszerzenia gwarancji każdego modelu iPhone’a, iPod’a, Macbook’a oraz najnowszej propozycji sprzętu RTV - Apple TV, który świetnie sprawdzi się w każdym domu. Plan ochrony urządzeń Apple gwarantuje przede wszystkim telefoniczne wsparcie techniczne przez trzy lata od daty zakupu laptopów Mac oraz ponadczasowych monitorów od Apple. Natomiast na urządzenia z monitorami dotykowymi producent przedłuża ochronę na kolejne dwa lata. Na iShock.pl znajdziesz plan ochrony dotyczący iPada 2, 3 oraz 4 generacji. Gwarancję można wykupić jedynie podczas trwania standardowej rocznej ochrony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl