Lubisz różnorodność? W takim razie trafiłeś w idealne miejsce! Dzięki nam iPhone każdego dnia może wyglądać inaczej. Wystarczy wybrać odpowiednie etui, których oferujemy całe setki. Bez trudu znajdziesz model dostosowany do konkretnej generacji smartfonów Apple. Oferujemy zarówno produkty sygnowane logo amerykańskiego giganta zza oceanu, jak i akcesoria od innych znanych twórców, np.: BMW, Ferrari czy też Karla Lagerfelda. Obok tych unikatowych etui do iPhone nikt nie przejdzie obojętnie, bo skutecznie przyciągają wzrok, ciesząc oczy największych krytyków. W sumie do wyboru naszych klientów oddajemy akcesoria od kilkudziesięciu producentów. Różni je design, ale łączy wysoka jakość wykonania. Przekonasz się o tym od razu, gdy weźmiesz do ręki zamówione etui.

Oryginalne etui od Apple

Jednym z bardzo popularnych wyborów są oryginalne etui iPhone’a, produkowane przez Apple. W tym przypadku można zdecydować się na wersje skórzane lub silikonowe. Modele skórzane dobrze przylegają do smartfona, gdyż idealnie dostosowano je do wielkości telefonu. Dotyczy to także zaokrąglonych elementów. Wykorzystana do produkcji skóra jest specjalnie garbowana. Konstrukcję etui uzupełniają aluminiowe przyciski i wyściółka z mikrofibry, chroniąca urządzenie. Swoje atuty ma również silikon. Materiał sprawia, że etui do iPhone staje się drugą „skórą” smartfona. Akcesorium ma idealne wymiary, co pozwala na wygodną obsługę zewnętrznych przycisków. Etui do iPhone’a od firmy Apple są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Dotyczy to modeli skórzanych oraz silikonowych.

Etui iPhone od pozostałych producentów

Kilkudziesięciu producentów, setki etui do wyboru. Przy tak rozbudowanym katalogu nie sposób nie znaleźć swojej idealnej obudowy. Proponujemy naszym klientom wiele unikatowych modeli, wykonanych w bardzo atrakcyjny sposób. Można tu wspomnieć chociażby o etui do iPhone’a od Ferrari, gdzie wykorzystano efektowne, perforowane aluminium. Wrażenie mogą robić także etui do iPhone od firmy PURO. W tym przypadku zdecydować można się m.in. na wersje ze wzorem kwiatowym, geometrycznym, magnetycznym uchwytem na palec oraz klasyczne w rozmaitych kolorach. Mają one dodatkowo specjalną powłokę, która zapobiegania pozostawianiu mało estetycznych śladów palców. Aby zdobyć tak fantazyjne obudowy, nie trzeba wydawać dużych sum pieniędzy, ponieważ etui da się kupić już od kilku złotych. Zadbaliśmy o szeroki przedział cen.

Ochrona jest tańsza niż naprawa - zadbaj o etui!

Telefony cechują się zróżnicowaną wytrzymałością, ale żaden z nich nie jest niezniszczalny. Chociażby dlatego warto zadbać o ochronne etui do iPhone’a firmy Apple. Zakup obudowy okaże się znacznie tańszym rozwiązaniem niż naprawa, jeśli dojdzie do uszkodzenia np. wyświetlacza. Obudowa pomaga również chronić ekran na wypadek mechanicznych uderzeń lub zarysowań powstałych w wyniku codziennej eksploatacji. Mowa tu, chociażby o noszeniu telefonu w kieszeni. Jednocześnie etui zabezpiecza pozostałe, newralgiczne elementy urządzenia. Wartością dodaną pozostaje efektowny wygląd. Obudowa może diametralnie zmienić design smartfona. Dzięki niej da się wyrazić własny charakter. Ponadto każdego dnia można serwować znajomym inną, kolorystyczną odsłonę urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl