Opcje przeglądania

Chcąc zapalić lampę, uruchomić odtwarzacz muzyki czy wyłączyć telewizor, najczęściej zmuszeni jesteśmy podejść do nich lub w najlepszym razie nacisnąć jeden z przycisków pilota. Zdecydowanie wygodniejsze w obsłudze są zatem urządzenia domowe sterowane iPhonem, których zakup oferujemy swoim klientom. Podczas korzystania z nowoczesnej technologii stają się one jeszcze przyjaźniejsze w użytkowaniu, nierzadko pozwalając na sterowanie nimi niemal z dowolnego miejsca w domu.

Jakie urządzenia domowe sterowane iPhonem oferujemy naszym klientom

Dostępne w przygotowanej przez nas ofercie urządzenia domowe sterowane iPhonem to m.in. głośnik z żarówką LED oraz koncentrator inteligentnych artykułów elektronicznych. Mając je, możesz zapomnieć o konieczności każdorazowego wstawania z kanapy, gdy zechcesz skorzystać z jednego z wymienionych na wstępie (i nie tylko) sprzętów, ponieważ za sprawą proponowanych w tym miejscu urządzeń domowych sterowanych iPhonem uczynisz to zdecydowanie szybciej i przy użyciu wyłącznie swojego telefonu. Aby to zrobić, wystarczy jedynie odpowiednio wcześniej zintegrować poszczególne  sprzęty ze smartfonem i mieć go zawsze przy sobie. Takie rozwiązanie jest nie tylko komfortowe i praktyczne, ale też opłacalne, ponieważ dzięki urządzeniom domowym sterowanym iPhonem nie trzeba inwestować w zakup odrębnych pilotów do nich, które również przecież wymagają odpowiedniego zasilania.

Korzystające z technologii Bluetooth urządzenia sterowane iPhonem

Wspomniany głośnik z żarówką eTIGER Cosmic LED to jedno z najpopularniejszych ostatnimi czasy urządzeń domowych sterowanych iPhonem. Korzystając z niego, można w bardzo prosty sposób uzyskać odpowiedni nastrój poprzez rozświetlenie pomieszczenia, w którym obecnie przebywa jego użytkownik, i jednoczesne wypełnienie go ulubioną muzyką. Sprzęt ten prezentuje się stylowo, a jego znaczny atut stanowi fakt, iż jest w stanie współdziałać z każdym urządzeniem mobilnym korzystającym z technologii Bluetooth. Innym urządzeniem domowym sterowanym iPhonem jest z kolei OORT SmartHUB, czyli koncentrator sprzętów, za sprawą którego można m.in. otrzymać powiadomienie o zgaśnięciu lampy zaraz po wyjściu z domu czy też włączeniu telewizora przez dziecko o godzinie, w której zdecydowanie nie powinno do tego dojść.

Możliwość sterowania wieloma urządzeniami domowymi przy użycia iPhone’a

Możliwe do nabycia w naszym sklepie domowe urządzenia sterowane iPhonem gwarantują wiele możliwości, których rozpoznanie nie wymaga zbyt dużo czasu ani posiadania specjalnych umiejętności. Nie zajmują one również znacznej powierzchni, co sprawia, że funkcjonowanie w pomieszczeniach wyposażonych w te urządzenia jest tak samo wygodne, jak w momencie, gdy nie znajdują się w nich. Duży zasięg domowych urządzeń sterowanych iPhonem sprawia natomiast, że można korzystać z ich określonych funkcji bez konieczności podchodzenia do nich za każdym razem na tak bliską odległość jak w przypadku tradycyjnych sprzętów, które – gdy zawieruszy się pilot – wymagają ręcznego uruchomienia, wyłączenia lub zmiany sposobu funkcjonowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl