Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Budowa inteligentnego domu to proces - niekiedy szybki, bo realizowany podczas jednorazowych prac remontowych, innym razem znacznie dłuższy, ponieważ wdrażany stopniowo. Często podjęcie decyzji w tym zakresie wiąże się bezpośrednio z posiadanym budżetem, ale niezależnie od wyboru pod względem tempa na pewno warto postawić na rozwiązania z zakresu smart home. Niepodważalnie podnoszą one komfort życia, bo sterowanie wieloma kluczowymi urządzeniami może być prowadzone np. iPadem. Inteligentny dom oprócz wygody zapewnia również spore oszczędności. Zautomatyzowanie niektórych systemów lub sprzętów przekłada się bezpośrednio na niższe rachunki np. za prąd. Na naszej stronie znaleźć można wielofunkcyjne akcesoria o najwyższej jakości np. energooszczędną żarówkę LED z głośnikiem.

Inteligentny dom sterowany iPadem potrzebuje głównej bazy

Każdy system potrzebuje mózgu kierującego pracą poszczególnych części oprogramowania, którymi w tym przypadku są zainstalowane w domu sprzęty. OORT SmartHUB, bo o nim mowa, stanowi połączenia między sprzętami a użytkownikiem. Dba o poprawną i bezpieczną transmisję danych, czyli komend wydawanych domowym akcesoriom. Z koncentratorem można łączyć się z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy do tego Internet, dlatego sterowanie m.in. iPadem nie stanowi żadnego problemu. W efekcie inteligentny dom pozwala wyłączyć lampę lub telewizor, nawet gdy będziemy z dala od miejsca zamieszkania. Oferowana baza posiada dodatkowo spory zasięg działania. Może współpracować ze sprzętami znajdującymi się w odległości aż do 30 metrów.

Co potrafi inteligentny dom sterowany za pomocą iPada?

Multifunkcjonalność - to słowo klucz w przypadku smart home. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie trzeba kupować oraz montować drogich systemów dedykowanych do obsługi tylko jednego urządzenia np. pieca grzewczego. Dziś zarówno kotłem, jak i oświetleniem można sterować iPadem, bo inteligentny dom stanowi technologiczny fenomen. Podnosi standard życia wszystkich domowników. Według różnych wyliczeń stosowanie smart akcesoriów pozwala obniżyć rachunki nawet o kilkadziesiąt procent. Aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, wystarczy spojrzeć np. na głośnik z żarówką LED. Posiada atrakcyjny kształt, ale potencjał kryje się głębiej. Urządzeniem steruje się za pomocą kilku kliknięć telefonu. Pełna kontrola nad urządzeniem daje też pełną kontrolę nad zużywaną przez niego energią.

Inteligentny dom sterowany iPadem rozbudowujesz, kiedy chcesz!

Budowa inteligentnego domu przypomina przygodę, której zakończenie trudno odgadnąć. Cały proces trwa dokładnie tak długo, jak chce tego użytkownik, bo można zakończyć go na pojedynczym urządzeniu lub zadbać o pełną paletę smart sprzętów. W drugim przypadku pole do popisu jest ogromne, także dzięki produktom ze strony www.ishock.pl. Bardzo szybki rozwój technologii sprawia, że w naszych katalogach pojawia się coraz więcej inteligentnych rozwiązań. Niektóre mają charakter gadżetów, ale zdecydowana większość stanowi realne wsparcie w codziennym życiu i chodzi tu nie tylko o wspomnianą wcześniej wygodę. Warto wspomnieć też o akcesoriach zwiększających poziom bezpieczeństwa, bo również temu służy inteligentny dom sterowany iPadem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl