Opcje przeglądania
Dostępność

Jak wszyscy doskonale wiemy, komputer to sprzęt, który stale jest udoskonalany. Kolejni producenci tego rodzaju urządzeń dostarczają nam coraz bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, a jedną z najwyżej ocenianych obecnie linii laptopów jest bez wątpienia Apple MacBook Air. Tworzące ją modele prezentują się doskonale zarówno na zewnątrz, jak i w środku, co powoduje, że wciąż rośnie grono ich posiadaczy. Wielu z nich zdecydowało się nabyć adekwatny do swoich potrzeb i możliwości finansowych komputer w naszym sklepie, do czego zachęcamy oczywiście również Ciebie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Apple MacBook Air – linia laptopów dla najbardziej wymagających użytkowników 

Pierwsze komputery z linii Apple MacBook Air pojawiły się już w 2008 r., w bardzo krótkim czasie znajdując dla siebie miliony nabywców z całego świata. Na ich popularność wpłynęło przede wszystkim doskonałe połączenie wydajności i mobilności, a także możliwość dokonania konfiguracji podzespołów. Najnowsze komputery zaliczane do tej serii nie różnią się pod tym względem od swoich poprzedników, posiadają jednak jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie komponenty, stanowiące wyróżnik komputerów MacBook Air. Ceny tych urządzeń nie są przy tym zbyt wygórowane, więc na ich zakup pozwolić może sobie szersze grono odbiorców. Korzystając z usług iShock.pl, nabędziesz laptop doskonale znanego wszystkim producenta nawet taniej niż w wielu innych miejscach, a przy tym wyposażony w takie podzespoły, które pozwolą Ci wydobyć z niego pełnię możliwości.

Komputer z serii MacBook Air w różnych kolorach do wyboru

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, proponowane w tym miejscu komputery prezentują się świetnie już na pierwszy rzut oka. Efektowny wygląd to zatem coś, co również wpływa na ogólną atrakcyjność laptopów z linii MacBook Air. Kolory, którymi charakteryzuje się ich obudowa, to m.in. złoto, srebro oraz gwiezdna szarość. Niezależnie jednak od barwy pozyskanego przez Ciebie sprzętu, możesz być pewien, że będzie prezentować się doskonale przez długi czas – niezależnie od tego, jak często zamierzasz korzystać ze swojego komputera. Podzespoły laptopów MacBook Air wraz ze znanym od wielu już lat systemem operacyjnym, ulegającym rzadko większym zmianom, spowodują natomiast, że każda wykonywana przez Ciebie czynność będzie przebiegać szybko i skutecznie bez względu na jej charakter.

Główne cechy najnowszych MacBooków Air

Wiele osób decyduje się skorzystać z usług iShock.pl m.in. ze względu na możliwość nabycia w naszym sklepie laptopów mających stosunkowo niedawno swoją premierę, czyli MacBook Air. Najnowszy model z 13-calowym ekranem wyposażony jest m.in. w 512 GB pamięci masowej SSD z magistralą PCIe, procesor dwurdzeniowy Intel Core i5 1,6 GHz oraz kamerę FaceTime HD 720p. Sprzęt ten sprawdzi się w każdej sytuacji, działając na najwyższym poziomie wydajności w każdej sytuacji, bez względu na liczbę programów i aplikacji wykorzystywanych w tym samym czasie, co stanowi jeden z głównych atutów oferowanego MacBooka Air. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, a następnie do złożenia zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl