Praca na laptopie nie zawsze jest możliwa wyłącznie przy użyciu samego touchpada. Dotyczy to w szczególności zaawansowanych programów wymagających swobodnego operowania kursorem. Wtedy niezbędna staje się myszka do MacBook, której komfort docenisz także podczas przeglądania Internetu lub social mediów. Zatroszczyliśmy się, aby w katalogach znalazły się dziesiątki modeli przeznaczonych zarówno do podstawowego użytku, jak i sprzęty stworzone z myślą o graczach. Myszki Apple to niezawodny sprzęt. Sprawdzą się w domu, pracy oraz podczas podróży. Skorzystaj z niskich cen i zamów jak najszybciej!

Optyczne myszki do Apple

Jeśli myszka jest Ci potrzebna do sprawniejszego operowania kursorem przy tworzeniu dokumentów lub przeglądaniu programów, warto postawić na proste modele do Apple. Dostępne są np. w kolorze czarnym i niebieskim. Przede wszystkim nie mają zbyt dużych rozmiarów, a producent zadbał o uniwersalny profil, dzięki czemu łatwo się nimi operuje. Poza tym posiadają wygodny rozkład przycisków i rolkę do scrollowania. Pracują bezprzewodowo, co dodatkowo zwiększa komfort obsługi. Szczególną uwagę warto zwrócić na produkty stworzone przez Apple, jak Magic Mouse. Myszka jest wyjątkowa lekka. Nie stawia oporu przy przesuwaniu. Specjalna powierzchnia Multi-Touch reaguje na proste gesty, np. machnięcie. W ten sposób przejrzysz dokumentację lub strony www. Produkt pozostaje idealnie sparowana z MacBookiem.

Idealne myszki do MacBook dla graczy

Gry wymagają sprytu, szybkości, zręczności i dobrej koordynacji. W osiągnięciu najlepszych statystyk pomogą jednak także specjalne myszki do laptopów od Apple. Oferujemy modele optyczne oraz laserowe, wyposażone w najbardziej zaawansowane techniczne sensory. Szlifowanie umiejętności wspierają dodatkowo ergonomicznie rozmieszczone przyciski, których jest więcej niż w przypadku tradycyjnych wersji. Poza tym oferowana myszka do MacBook umożliwia ustawienie różnych prędkości kursora lub szybkości przycisków funkcyjnych. Można je dowolnie zaprogramować. Produkty są bardzo solidnie wykonane. Potrafią znieść miliony kliknięć przy czułości wynoszącej tysiące DPI. Ponadto taka myszka do Apple efektownie wygląda. Podświetlane panele LED nadają jej futurystycznego i stylowego designu.

Najlepiej działają w zestawie z podkładką

Myszki Apple to bardzo innowacyjne urządzenia. Będą działały na praktycznie każdym podłożu, ale warto zamawiać je w zestawie z podkładką. Zapewni to komfortowy ślizg sprzętu zarówno w modelach optycznych, jak i laserowych. Akcesoria wykonano z przyjemnego w dotyku materiału posiadającego antypoślizgową powierzchnię. Mówiąc krótko, gumowy spód dobrze przykleja się np. do stołu. Poza tym poszczególne produkty wyposażono w specjalne, powietrzne kieszenie. Działają na zasadzie amortyzatorów. Przy wielu godzinach spędzonych przy laptopie ma to znaczenie, ponieważ w odczuwalnym stopniu odciąża nadgarstki. Podkładki pod myszkę do Apple są dostępne w różnych rozmiarach, więc łatwo dostosujesz je do wielkości biurka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl