Opcje przeglądania
Dostępność

Warto inwestować we własną wygodę, szczególnie gdy można o nią zadbać przy poniesieniu niewielkich kosztów. Stacja dokująca iPad pełni funkcję zarówno efektownego gadżetu, jak i niezwykle sprawnej ładowarki. Powinna znaleźć się na wyposażeniu każdego fana Apple, ponieważ spełnia wiele zadań. W katalogach na stronie www.ishock.pl zadbaliśmy o w pełni wartościowe produkty. Oferowane stacje dokujące iPad mają wytrzymałą konstrukcję. Właściwie użytkowane służą latami. Potwierdzeniem tych słów jest udzielana gwarancja. Stacje dokujące iPad sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. Ze względu na optymalne gabaryty nadają się również podczas podróży. Ułatwią ładowanie ulubionych sprzętów elektronicznych, a tym samym ich codzienne użytkowanie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Potencjał stacji dokujących dedykowanych iPadowi

Stacja dokująca do iPada jest w pełni funkcjonalna. Bez trudu można znaleźć modele wyposażone w opcję audio. Dzięki temu tablet Apple staje się “muzycznym sercem”, które pozwala odtwarzać muzykę na głośnikach o lepszej jakości dźwięku. To jeden z najprostszych sposobów, aby zwiększyć potencjał urządzenia w tym zakresie. iPad posiada też stacje dokujące z wbudowanymi złączami 3,5 mm, czyli popularnym mini-jackiem. Za jego sprawą możesz połączyć się z każdym wejściem AUX. Można powiedzieć, że podobne korzyści daje parowanie urządzeń za pomocą bluetooth, ale stacja dokująca do iPada ma jeszcze jedną zaletę - jednoczesne ładowanie telefonu. To duży atut, ponieważ baterie obecnych tabletów potrafią się niezwykle szybko rozładować, szczególnie podczas intensywnej eksploatacji.

Ładujesz i rozmawiasz - stacja dokująca iPad

Stacja dokująca pozwala ładować iPad w pionowej pozycji. Dzięki temu cały czas nadaje się do użytkowania, a zarazem nie wymaga nieustannego trzymania w ręce. Takie rozwiązanie docenią osoby wykorzystujące tablet do rozmów np. przez internetowe komunikatory. Stacja pozwala bez problemu ustawić urządzenie, a następnie usiąść albo położyć się w wygodnej pozycji i prowadzić wielogodzinne rozmowy, nie obawiając się o stan baterii. Warto dodać, że wiele stacji dokujących do iPada ma opcje głośnomówiące, co dodatkowo ułatwia prowadzenie rozmów. W ten sposób można spędzić nieco czasu z bliskimi np. podczas przygotowywania posiłku w kuchni lub ćwiczeń. Pionowe ułożenie ułatwi też oglądanie filmów czy zdjęć.

Zamówienie i wysyłka stacji dokującej do iPada

W naszej ofercie znaleźć można stacje dokujące do iPada z jakże pożądanym złączem lightning, występującym w urządzeniach produkowanych przez amerykańską firmę Apple. Zadbaliśmy o bardzo przystępną cenę produktów umieszczonych w katalogu. Ucieszy ona nawet wymagających klientów, którzy na zakup postanowili przeznaczyć konkretny budżet. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Szczegółowo przedstawimy możliwości poszczególnych urządzeń. Doradzimy, który model najlepiej sprawdzi się w danych sytuacjach. Najwyższej jakości standardy stosujemy także w zakresie wysyłki towarów, którą staramy się realizować już w 24 godz. Zamówione produkty za każdym razem pakowane są w bezpieczny sposób, gwarantując maksymalną ochronę podczas transportu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl