Rozmawianie przez telefon podczas jazdy samochodem bez użycia zestawu głośnomówiącego jest – jak wiadomo – zabronione. Niekiedy jednak koniecznie musisz odebrać lub wykonać połączenia bez zatrzymywania się na poboczu, w czym bardzo pomocne okazują się takie akcesoria, jak uchwyty do iPhone. Możliwe do nabycia w naszym sklepie modele pozwolą Ci rozmawiać swobodnie i przede wszystkim bezpiecznie – zarówno dla Ciebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego, gwarantując przy tym znacznie więcej korzyści.

Uchwyt samochodowy do iPhone’a – jak wpływa na komfort podczas jazdy?

Dostępne w naszym sklepie uchwyty do iPhone cieszą się bardzo dużą popularnością wśród posiadaczy smartfonów od Apple, ponieważ dzięki nim nawet wielogodzinne przebywanie za kierownicą staje się bardziej komfortowe. Umieszczając w nich dane urządzenia, mogą rozmawiać ze swoimi znajomymi zgodnie z prawem i w wygodny dla siebie sposób. Posiadając w aucie uchwyt samochodowy do iPhone, nie stanowi również problemu odtwarzanie kolejnych utworów muzycznych czy korzystanie z nawigacji GPS. Dodatkowo telefon jest doskonale zabezpieczony przed uszkodzeniem, co w przypadku tak delikatnych i cennych urządzeń elektronicznych ma bardzo duże znaczenie. Uchwyt do iPhone sprawi, że nawet gwałtowne zahamowanie nie poskutkuje jego upadkiem, co mogłoby negatywnie wpłynąć na jego wygląd, ale też uniemożliwić dalsze użytkowanie.

Sposoby montowania uchwytów iPhone w samochodach

Klientom naszego sklepu oferujemy samochodowe uchwyty do iPhonów zarówno wydanych już jakiś czas temu, jak i tych, najnowszych. Różnorodność kolorystyczna pozwala dopasować je względem barwy obudowy urządzenia, w wyniku czego tworzą zgrany pod względem estetycznym duet. Korzystając z naszych usług, możesz nabyć taki uchwyt do iPhone, który pozwoli Ci korzystać z niego podczas jazdy bez konieczności sięgania zbyt daleko i rozpraszania Twojej uwagi. Nasz asortyment tworzą modele do zamontowania m.in. na kratce nawiewu oraz desce rozdzielczej. Niezależnie jednak od tego, na zakup którego z nich postawisz, możesz być pewien, że wybrany przez Ciebie uchwyt do iPhone’a będzie zawsze znajdował się w optymalnej pozycji, zapewniając Ci doskonałą widoczność ekranu telefonu.

Magnetyczny czy grawitacyjny – jaki uchwyt do iPhone’a wybierzesz?

Możliwe do nabycia u nas uchwyty samochodowe do iPhone można podzielić nie tylko ze względu na ich kolorystykę, ale też sam rodzaj uchwytu. Obecnie najpopularniejszymi są zdecydowanie magnetyczne oraz grawitacyjne. Pierwsze z wymienionych pozwalają zamontować je jedną ręką praktycznie na każdej, płaskiej powierzchni samochodu. Z kolei grawitacyjne uchwyty do iPhone gwarantują umieszczonym w nich smartfonom jeszcze większą ochronę podczas jazdy, wykorzystując siłę przyciągania ziemskiego. Wybór zależy więc zatem do Ciebie, a jego dokonanie na pewno ułatwi Ci poznanie szczegółów przygotowanej przez nas oferty. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl