Opcje przeglądania
Dostępność

Nowoczesne zegarki Apple Watch series 3 dostępne są w różnych rozmiarach koperty. Jednym z nich jest wielkość 38 mm. Do jego podstawowych funkcji należy zaliczyć możliwość ustawienia całej gamy powiadomień, dotyczących m.in. SMS-ów lub e-maili. Stałą praktyką wielu osób stanie się także odbieranie telefonu. Dzięki akcesorium nie trzeba już szukać telefonu w mieszkaniu lub męczyć się z jego obsługą podczas jazdy autem. Zegarek oferuje też funkcję wyciszenia połączenia. W tym celu wystarczy… zakryć go ręką.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Apple Watch 38 mm - dla kobiet i mężczyzn

Apple Watch 38 mm zapewnia użytkownikowi rzadko spotykany design. Jego nieoczywiste kształty przypadną do gustu każdej płci. Chcąc wybrać model męski, wystarczy zdecydować się na ten, w ciemnych odcieniach gwiezdnej szarości. Damski punkt widzenia producenci uwzględniali, oferując Apple Watch 38 mm w barwach złoto-różowych. Atrakcyjne kolory zegarka oraz jego nowoczesny design sprawiają, że to prawdziwy rynkowy lider w tym segmencie.

Pozytywne wrażenia estetyczne nie kończą się na samej konstrukcji. Apple Watch series 3 38 mm posiada przejrzyste menu główne. To zasługa wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu w wygodny sposób sprawdzimy za jego pośrednictwem wiadomości e-mail lub w kalendarzu. Apple zadbał o dopracowanie każdego szczegółu akcesorium, aby z jednej strony efektownie prezentował się na ręce, a z drugiej potrafił o wiele więcej, niż tylko mierzyć godzinę.

Dostępne modele Apple Watch 38 mm

Apple Watch series 3 38 mm to stosunkowo niedawny twór amerykańskiego giganta, bo ten na rynek innowacyjnych zegarków wkroczył dopiero kilka lat temu. Czas ten jednak w zupełności wystarczył, aby w ofercie firmy, a tym samym w naszych katalogach zagościły różne modele Apple Watch 38 mm. Odmienne są nie tylko wspomniane już kolory, ale przede wszystkim specyfikacje. W każdym przypadku jednak zegarek zapewnia szereg ponadprzeciętnych funkcji, jak na przykład wbudowany systemy lokalizacji satelitarnej, wysokościomierz barometryczny, przyspieszeniomierz czy też żyroskop. Poza tym jest wodoodporny, więc bez obaw możemy udać się na basen, mając go wciąż na ręce. Producent zadbał jednocześnie o solidną konstrukcję, opierającą się o wzmocnione szkło Ion-X oraz kompozytowy spód koperty.

Idziesz na trening? Weź ze sobą Apple Watch 38 mm!

Męski lub damski Apple Watch 38 mm jest idealnym partnerem dla sportowców - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Pozwala na całodobowe monitorowanie aktywności fizycznej, informując o jakości wykonywanych ćwiczeń. Akcesorium zbiera także dane o stanie zdrowia. W tym celu np. przez cały dzień mierzy tętno. Produkt można zaprogramować w ten sposób, aby przypominał o pilnowaniu zdrowych nawyków np. piciu wody.

Bezcenny - słowo często padające z ust użytkowników Apple Watch 38 mm, z czym trudno dyskutować. Choć cena zegarka to temat wielu rozmów, już po krótkiej chwili eksploatacji zdajemy sobie sprawę z nieograniczonego potencjału produktu. Warto uświadomić sobie, że urządzenie pełni funkcje niegdyś zarezerwowane wyłącznie dla komputerów. Warto dołączyć do tego innowacyjnego świata i zostać posiadaczem zegarka Apple.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl