Opcje przeglądania

Sprzęt elektroniczny wymaga systematycznego zasilania, bo baterie lub akumulator w końcu się rozładują. Wie to każdy fan nowych technologii. Zasada ta dotyczy także Apple Watch oraz innych produktów amerykańskiego koncernu. Na szczęście w przypadku wspomnianego zegarka wystarczy po prostu zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, takie jak przewód ładowania Apple Watch. Urządzenie jest dostępne w różnych długościach. Kabel może mieć nawet 2 m, co zapewnia wygodne podłączenie w sytuacjach, gdy gniazdko pozostaje w sporej odległości od pożądanego miejsca ładowania.

Przewód ładowania Apple Watch

Ładowanie powinno być równe proste, jak oddychanie. Można pomyśleć, że właśnie z tego założenia wyszła amerykańska firma, projektując Apple Watch. W przypadku produktu zastosowano przewód ładowania, którego podłączenie jest dziecinnie proste oraz nie wymaga praktycznie żadnej precyzji ze strony użytkownika. Cały proces ogranicza się do przyłożenia złącza do spodu koperty zegarka. Specjalne magnesy automatycznie zamocują zasilanie Apple Watch.

Przewód został schowany w estetycznej, białej obudowie, ale jego wnętrze jest warte omówienia. Zastosowano w nim połączenie dwóch, innowacyjnych technologii: MagSafe oraz ładowania indukcyjnego. Taka kompilacja pozwala nie tylko na wygodne podłączenie do ładowania, ale także niezwykle wydajne zasilanie Apple Watch. Mowa tu o stosunkowo krótkim czasie ładowania całego urządzenia, zanim będzie w pełni gotowe do codziennej eksploatacji.

Ładowarka Apple Watch

Kabel nie dałby nic, gdyby nie ładowarka Apple Watch. Dostępny w naszych katalogach model Just Mobile AluCHarge posiada aż 4 porty USB. To jedna z najcieńszych ładowarek świata i w stwierdzeniu tym wcale nie ma przesady. Aby ładowarka Apple Watch działała prawidłowo, wystarczy podłączyć do niej przewód. Urządzenie natychmiast zacznie przekazywać prąd o natężeniu 2,4 A, czyli mocy gwarantującej szybkie ładowanie zegarka.

Ładowarka Apple Watch może być używana również do telefonu lub tabletu opatrzonego logiem amerykańskiego koncernu. Urządzenie jest inteligentne, ponieważ automatycznie dobiera najlepsze dla danego gadżetu parametry ładowania. Przekazuje dokładnie tyle prądu, ile potrzebuje sprzęt. Akcesorium wykonano z aluminium, które prezentuje się elegancko oraz nowocześnie. Zaletą ładowarki są również niewielkie gabaryty.

Apple watch - ładowarki i przewody na długie lata

Apple znany jest z wielu akcesoriów. Najpopularniejsze są oczywiście telefony i komputery, ale wszystkie produkty koncernu posiadają jeden wspólny element. Zawsze można mówić o ich wysokiej jakości. Z jednej strony dzieje się tak ze względu na dostosowanie gadżetów do obecnych potrzeb w zakresie funkcjonalności. Z drugiej strony wiąże się z solidną oraz wytrzymałą konstrukcją produktów. Dzięki temu raz kupiony przewód ładowania Apple Watch będzie służył przez długie lata.

Posiadając Apple Watch lub inne akcesoria firmy zza oceanu, warto wybierać jedynie oryginalne dodatki. Dotyczy to również przewodów oraz ładowarek. Tylko w ten sposób zyskuje się 100% gwarancję, że sprzęt będzie działał na maksymalnych obrotach oraz z największą wydajnością przez cały czas użytkowania. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Mamy pokaźne doświadczenie, bo w branży informatycznej działamy od blisko 30 lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl