Znany na całym świecie iPad może pełnić dziesiątki funkcji i pomóc w rozwiązaniu wielu problemów, ale pod warunkiem, że ma naładowaną baterię. Warto zaopatrzyć się w akcesoria pozwalające ładować akumulatory w różnych sytuacjach, gdyż nie zawsze jesteśmy w stanie zrobić to wygodnie na domowej kanapie. Zadbaliśmy o urządzenia pozwalające na ładowanie iPad np. w samochodzie oraz tradycyjne wersje sieciowe. Oferujemy również bogaty wybór wersji indukcyjnych do elektroniki stworzonej przez Apple. Takie bezprzewodowe ładowanie wiąże się ze sporą wygodą. W katalogach zadbaliśmy dodatkowo o modele z wieloma portami USB. Tego typu np. ładowarka samochodowa do iPad może mieć np. 2 wejścia w wersji lekko rozszerzonej lub nawet 6 gniazd, co sprawdzi się przy większej ilości osób.

Ładowarki samochodowe iPad

Ponad połowa z nas spędza średnio każdego dnia w samochodzie od 15 minut do nawet godziny. Mówi o tym raport „Polaków portfel własny: w drodze” przygotowany przez Santander Consumer Bank. Gdy dodamy do tego czas wakacyjnych podróży, posiadanie ładowarki samochodowej iPad staje się koniecznością, jeśli chcemy swobodnie korzystać z urządzeń elektronicznych. Naszym klientom zapewniamy dostęp do ładowarek różnych producentów. Wyposażone są w dostosowany do produktów Apple kabel lightning. Konkretne modele posiadają także bezpiecznik chroniący przed przepięciami, które mogą uszkodzić elektronikę. Dla jeszcze większej wygody można zdecydować się na modele z podwójnym wejściem USB, które pozwalają np. na jednoczesne ładowanie iPad i iPhone.

Ładowarki z wieloma portami USB do iPada

Smartfon, tablet, nawigacja samochodowa, powerbank - długo można wymieniać urządzenia, które potrzebują codziennej dawki energii do funkcjonowania. Nie zawsze mamy jednak wystarczająco dużo wolnych ładowarek lub gniazdek, aby zadbać o wszystkie sprzęty jednocześnie. Idealnie rozwiązanie problemu stanowi ładowarka do iPad z wieloma portami USB. Modele na 4 czy też 6 wejść to dobre rozwiązanie dla rodzin lub grup znajomych. Wystarczy spojrzeć na model PURO Fast Charging Station zawierający opatentowane gniazda do szybkiego ładowania. W tym przypadku już 30 minut wystarczy, aby uzyskać połowę nominalnej mocy baterii. Wieloportowe ładowarki do iPad posiadają także system odpowiednich zabezpieczeń. Chroni on urządzenia przed skokami napięcia nawet przy pełnym obłożeniu gniazd.

Ładowarki indukcyjne dedykowane iPadom

Energia, która nie pochodzi z gniazda ładowarki? Niegdyś fantastyka naukowa, dziś rzeczywistość. Bezprzewodowe ładowanie iPad umożliwiają produkty ze strony www.ishock.pl. Akcesoria np. marki PURO posiadają wysokie natężenia, przez co szybciej ładują telefon umieszczony na powierzchni stacji. Poza tym pozwalają na bezprzewodowe ładowanie iPad w pionie lub poziomie. Co ważne, urządzenia radzą sobie, nawet gdy telefon znajduje się w etui, nie może być jednak ono zbyt dużej grubości. Sprawdzą się także w przypadku smartfonów od innych, czołowych producentów np. Samsung czy też Motorola. Dodatkowo ładowarki indukcyjne cechują się atrakcyjnym, futurystycznym designem, który cieszy oko. Produkty posiadają odpowiednie certyfikaty oraz są objęte gwarancją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl