Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Każdego dnia na rynek wprowadzane są nowoczesne urządzenia, którymi można sterować za pomocą urządzeń mobilnych. Jest to niezwykła wygoda dla każdego fana elektroniki. Wszystkie niezbędne dane zostają zapisane w pamięci urządzenia mobilnego, dzięki czemu użytkownik ma do nich dostęp w każdym momencie. Możliwości urządzeń sterowanych iPadem okazują się szczególnie niezbędne podczas wizyt u lekarza, gdyż użytkownik może natychmiastowo przekazać podstawowe informacje na temat swojego zdrowia, takie jak waga, poziom cukru czy ciśnienie.

Urządzenie sterowane iPadem - dla osób z cukrzycą 

Urządzenie sterowane iPadem jest doskonałym rozwiązaniem dla osób zabieganych, które na co dzień zmagają się z cukrzycą i chcą zadbać o swoje zdrowie. Umożliwia bowiem szybkie oraz dyskretne sprawdzenie poziomu cukru. Wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka słuchawkowego smartfonu, a wyniki pomiaru natychmiastowo pojawią się na ekranie. Aby skorzystać z możliwości urządzenia sterowanego iPadem, wystarczy pobrać darmową aplikację, która gwarantuje wgląd do wyników pomiarów oraz aktualnych statystyk. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość ustawienia powiadomień, które będą przypominać o zażyciu leków czy o niezbędnych dawkach insuliny.

Kontroluj swoje ciśnieniem razem z urządzeniami Apple

Coraz większy odsetek Polaków boryka się z nadciśnieniem. Bardzo często wpływa to na ich codzienne funkcjonowanie, samopoczucie oraz produktywność. W iShock.pl wiemy, jakim utrapieniem może być stałe mierzenie i zapisywanie wyników, dlatego proponujemy bezprzewodowe ciśnieniomierze. Urządzenie sterowane iPadem czy smartfonem umożliwia szybki pomiar ciśnienia krwi oraz tętna. Dodatkowo proponowane przez nas ciśnieniomierze wykrywają możliwe zaburzenia rytmu serca. Chcąc skorzystać z możliwości bezprzewodowego urządzenia sterowanego iPadem, wystarczy pobrać aplikację iHealth MyVitals, która jest tzw. centrum dowodzenia. Dzięki jej możliwościom użytkownik będzie mógł na bieżąco kontrolować wyniki oraz śledzić historię pomiarów. Dodatkowo aplikacja pozwala na porównywanie uzyskanych pomiarów z zaleceniami WHO. 

Urządzenie sterowane iPadem w Twojej łazience

Bardzo popularnym urządzeniem sterowanym iPadem jest waga wraz z pomiarem BMI. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym domu. Urządzenie oprócz podstawowych funkcji, takich jak pomiar wagi może określić wskaźnik masy ciała, czyli BMI. Pobierając aplikację iHealth MyVitals każdy użytkownik wagi, może na bieżąco śledzić swoje postępy. Oprócz tego w aplikacji można również ustawić cele i wskaźnik liczby spalonych kalorii. Jest to zdecydowanie ciekawa propozycja dla sportowców, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez siłowni. Można by rzec, że proponowane przez nas urządzenie sterowane iPadem jest idealnym motywatorem do dalszej pracy nad zdrowiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl