Opcje przeglądania
Dostępność

Apple iPad Mini 4 to małe urządzenie o wielkich możliwościach, o czym stale przekonują się osoby, które zdecydowały się je nabyć poprzez skorzystanie z usług sklepu internetowego iShock.pl. Dołączając do nich, każdy nasz klient może być pewien, że nie pożałuje swojego wyboru, otrzymując tablet o wyjątkowo smukłej budowie, wyposażony w bardzo wydajny i niezawodny procesor Apple A8, posiadający dwa aparaty i doskonale radzący sobie w nawet najbardziej wymagających sytuacjach system iOS. Wymienione zalety są jednak tylko jednymi z wielu, którymi charakteryzuje się Apple iPad Mini. Cena, w jakiej można nabyć go w naszym sklepie, bez wątpienia jest wyjątkowo atrakcyjna!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Apple iPad Mini 128 GB łączący w sobie cechy wielu innych urządzeń

Decydując się na Apple iPad Mini 128 GB, klienci sklepu iShock.pl otrzymują urządzenie pozwalające zapomnieć raz na zawsze o konieczności zabierania ze sobą z domu przedmiotów, z którymi dotychczas nie rozstawali się na krok. Mamy na myśli m.in. aparat fotograficzny, zegarek, telefon komórkowy, a także wiele innych.

Proponowane w tym miejscu wyroby elektroniczne od amerykańskiego producenta pozwalają bowiem zastąpić je wszystkie, co stanowi bez dwóch zdań ich największy atut. Już choćby z tego powodu warto więc nabyć wybrany Apple iPad Mini. Ceny przez nas oferowane, jak już wcześniej zaznaczyliśmy, nie są wygórowane, jeśli weźmiemy pod uwagę nie tylko szczególnie wysoki poziom atrakcyjności wizualnej oferowanych urządzeń, ale też mnóstwo funkcji, w które zostały wyposażone.

Apple iPad Mini 4 z dużym wyświetlaczem Retina

Będący jednym z najbardziej pożądanych przez miłośników zaawansowanych technologicznie produktów Apple iPad Mini doskonale sprawdza się w podróży, ponieważ – z racji niedużych gabarytów – łatwo może być transportowany w kieszeni spodni, plecaku czy torbie. Wyjątkowo cenioną przez jego nabywców cechę stanowi łatwość w udostępnianiu znajomym nagrywanych przez siebie filmów oraz wykonywanych zdjęć dzięki kamerze iSight w połączeniu z szybką transmisją danych Wi-Fi.

Wyświetlacz Retina (7’9 cala), charakterystyczny dla Apple iPadów Mini 128 GB, powoduje natomiast, że każdy tekst oraz obraz są doskonale widoczne, co w znacznym stopniu przekłada się na komfort korzystania z możliwych do nabycia w naszym sklepie urządzeń.

Apple iPad Mini w cenie adekwatnej do jego możliwości

Apple iPad Mini w cenie, w jakiej jest dostępny obecnie na rynku, uchodzi za wyrób elektroniczny pod każdym względem godny zainteresowania nawet najbardziej wymagających użytkowników tabletów. Każdy z nich na pewno doceni możliwość ciągłego korzystania z urządzenia, nawet do 10 godzin, na co pozwala pojemna bateria, w którą został wyposażony.

Uwagę zwracają również skuteczne zabezpieczenia w postaci technologii Touch ID, sprawdzającej się świetnie nie tylko jako ochrona przed kradzieżą magazynowanych na Apple iPadzie Mini danych, ale też m.in. podczas dokonywania zakupów w iTunes, iBooks czy App Store.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl