Opcje przeglądania
Dostępność

Jeszcze lepsze, bardziej efektowne i sprawniejsze w porównaniu do bazowych wersji. iPhone plus to seria smartfonów, które w czasie wprowadzenia na rynek znacznie wybijały się ponad przeciętność i oferowały funkcjonalności, do których konkurencja dopiero się przymierzała. Telefony sygnowane „plusem” nawet długi czas po premierze wciąż uważa się za wysokiej jakości urządzenia. Tych technologicznych perełek nie mogło zabraknąć na naszej stronie. Klientom oferujemy bogatą bazę dostępnych modeli, poczynając od Apple iPhone 7 Plus, idąc przez iPhone 8 Plus, a na iPhone X Plus kończąc. Kto raz odkryje potencjał tych smartfonów, zechce pozostać z nimi jak najdłużej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wnętrze iPhone’a Plus robi wrażenie

Modele iPhone Plus mają jeszcze bardziej imponujące wyposażenie niż bazowe modele. W konkretnych smartfonach rozwinięto systemy związane np. z kamerą i aparatem. Zyskała na tym jakość zdjęć oraz filmów, które można nagrywać w wysokich rozdzielczościach. Efekty ich pracy podziwia się na niezwykle efektownym wyświetlaczu. Sprawniej działa także procesor, na czym jeszcze bardziej zyskuje komfort użytkowania, a już w pierwotnych modelach smartfonów Apple trudno narzekać na ten element. Optymalna praca aplikacji i systemu wpływa dodatkowo na lepszą wydajność baterii, czyli, krótko mówiąc, jej większą żywotność. 

Wysoka wytrzymałość iPhone’a X Plus i nie tylko

Rodzina smartfonów Apple znana jest z wytrzymałości całej konstrukcji. Na tej liście da się umieścić np. popularny na całym świecie iPhone Plus 7. Zresztą telefony zza oceanu z każdym kolejnym numerem poprawiały swoje osiągi na tym polu i tak iPhone X Plus wytrzymuje wiele trudnych prób, z jakimi przychodzi zmierzyć się smartfonom w codziennym użytkowaniu. Zewnętrzna obudowa oraz wytrzymałe szkło skutecznie chronią wewnętrzne podzespoły. iPhone dobrze radzi sobie w niskich temperaturach, bez problemu pracując jednakowo przy poziomie 0 stopni Celsjusza, jak kilkudziesięciu kreskach na termometrze, nie przegrzewając się.

Bezpieczny w użytkowaniu iPhone 8 Plus

Smartfon jest obecnie dla wielu osób mobilnym centrum dowodzenia. Za jego pośrednictwem przesyłamy wiadomości, rozmawiamy, kupujemy i wykonujemy transakcje bankowe. Wiele z tych informacji to prywatne dane, które chcemy szczególnie chronić. Pozwala na to np. iPhone X Plus, czy też iPhone 8 Plus, gdyż system IOS, na którym funkcjonują smartfony Apple, to wysoki poziom zabezpieczeń. Amerykański gigant kładzie duży nacisk na ochronę prywatności użytkownika, w tym np. jego zdjęć i filmów przechowywanych w chmurze. Potencjał iPhone Plus w tym zakresie przetestowały już i pozytywnie oceniły miliony osób. 

Atrakcyjnie kupujesz iPhone Plus i odsprzedajesz w dobrej cenie

iPhone Plus to telefon, na który warto wydać posiadane pieniądze, bo w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych modeli, smartfony tej klasy długo utrzymają wysoką wartość. Nawet po kilku latach użytkowania najnowszego modelu, da się go odsprzedać w atrakcyjnej cenie i tym sposobem np. ułatwić sobie znacznie kupno nowej wersji. Poza tym telefony od Apple często technologicznie znacznie wyprzedzają konkurencję, a więc po długich miesiącach użytkowania wciąż pozostają na topowych miejscach, gdy chodzi o innowacyjne rozwiązania. Dotyczy to także Apple iPhone Plus 7, iPhone Plus 8 czy też iPhone X Plus. Warto przekonać się o tym samemu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl