SP1 dla Office 2011

 


W przyszłym tygodniu Microsoft wyda Service Pack 1 (SP1) dla Office for Mac 2011. Tym samym poprawie ulegnie stabilność, wydajność i bezpieczeństwo tego pakietu oraz wprowadzone zostaną nowe funkcje.

Wśród nich najbardziej wyróżniają się nowości w Outlook for Mac. Wraz z SP1 umożliwione zostanie synchronizowanie danych między tym programem a Sync Services firmy Apple. Funkcja ta będzie obejmowała kalendarz, kontakty, notatki i zadania zapisane w Outlooku. Warto zwrócić uwagę na to, że niestety z powodu zmian, które Apple wprowadziło do MobileMe, usługa ta od 5 maja nie będzie wspierała Sync Services. Co za tym idzie kalendarze z Outlooka 2011 SP1, które są zsynchronizowane z Sync Services na komputerze Mac, nie będą synchronizowane z kalendarzami MobileMe.

Poza tym Service Pack 1 wprowadza kilka mniej istotnych zmian, o których przeczytać możecie na oficjalnym blogu Office for Mac. Twórcy zapewniają, że nie są obojętni na prośby użytkowników i wciąż będą starali się ulepszać popularny pakiet Microsoftu w wersji dla Maca. Poniżej tabela, w której zobaczyć możecie wsparcie usług w Outlook for Mac 2011 SP1:

Źródło: MyApple.pl
Źródło: blog.officeformac.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl