Nowy iPod Nano ?

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia przedstawiające prawdopodobnie nową wersję iPoda nano. Jeśli okażą się one autentyczne, nowe odtwarzacze Apple’a zostaną wyposażone w aparat cyfrowy o rozdzielczości 1,3 Mpx.

Na początku kwietnia bieżącego roku serwis Apple.pro opublikował zdjęcia, które rzekomo miały przedstawić obudowę następcy iPoda nano. Spore zainteresowanie wzbudził fakt, że na zdjęciach widoczny był otwór przypominający miejsce na obiektyw aparatu cyfrowego. Wczoraj na łamach tego samego serwisu pojawiły nowe zdjęcia, które zdają się potwierdzać obecność wbudowanego aparatu w nowej generacji iPodów nano. Ponadto w treści artykułu znaleźć można informację o tym, że aparat będzie posiadał matrycę o rozdzielczości 1,3 Mpx.


Pytanie, czy powyższe zdjęcie faktycznie przedstawia obudowę nowych Nano, czy też jedną z wielu podróbek wypuszczanych na rynek. Wątpliwości budzi fakt, że obecna generacja iPodów nano wyposażona jest w klamrę umożliwiającą przypięcie odtwarzacza do ubrania. Umieszczenie jej na „nowej” obudowie wydaje się niemożliwe, gdyż przysłaniałaby obiektyw. Być może Apple ma jednak pomysł na rozwiązanie tego problemu.

 

Źródło: MacRumors.com

Źródło: MyApple.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl