Nadchodzi Lion
Liczne źródła donoszą o przygotowaniach sklepów Apple Store związanych z nadchodzącą premierą nowego systemu operacyjnego - OS X Lion.

Na następną środę (13 lipca) miały zostać zaplanowane całonocne przygotowania sklepów (tzw. overnights), polegające na rozmieszczeniu materiałów promujących, zainstalowaniu nowego systemu na wystawionych komputerach oraz sprawdzeniu wiedzy personelu na temat nowych produktów. Ponadto, jak dodaje AppleInsider, wiele z wystawionych komputerów ma przejść proces rozszerzenia pamięci RAM (wskazywałoby to na zbliżające się odświeżenia niektórych urządzeń, w związku z tym, że komputery udostępnione klientom w Apple Store muszą zgadzać się z aktualną ofertą firmy).

Już niedługo do sklepów Apple Store trafić mają nowe MacBooki Air. Spekulacje na ten temat nie ustają od dłuższego czasu, teraz pojawiły się informacje, według których nowe modele trafią na półki sklepowe około tydzień po premierze „Lwa”. Możliwe są także odświeżenia linii komputerów MacBook, Mac mini oraz Mac Pro.

System OS X Lion będzie kosztował 29,99 USD, zakupić będzie można go poprzez internetowy sklep Mac App Store.

Źródło: MacRumors, 9to5Mac, AppleInsider
Źródło: MyApple.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl