Lion Wymiata ?

Apple poinformowało, że system OS X Lion znalazł milion nabywców w czasie swojego pierwszego dnia na rynku.

Tym samym Lion stał się najszybciej sprzedającym się systemem operacyjnym wydanym przez Apple. Philip Schiller, wiceprezes do spraw światowego marketingu produktów Apple, tak skomentował powyższe osiągnięcie:
„Lion świetnie zaczął, recenzje [opinie] użytkowników i reakcja branży jest fantastyczna. Lion to wielki krok naprzód, jest nie tylko pełny innowacyjnych funkcji, lecz również proces uaktualnienia do najlepszego systemu operacyjnego jaki dotąd stworzyliśmy jest dla użytkowników komputerów Mac niesamowicie łatwy.”
Jak zauważa serwis MacRumors, milion pobranych kopii oznacza, że z serwerów firmy Apple pobranych zostało w ciągu jednego dnia ponad 3,5 PB [czyli Petabajtów - przyp. red.] danych. Taki sukces Liona najprawdopodobniej jest w dużej mierze zasługą rozsądnej ceny (29,99 USD / 23,99 euro) oraz wspomnianej przez Apple łatwości przeprowadzenia procesu uaktualnienia.

OS X Lion został bardzo ciepło przyjęty przez użytkowników - aktualnie na ponad dziesięć tysięcy recenzji w amerykańskim Mac App Store blisko dziewięć tysięcy to oceny pięciogwiazdkowe. Jakie jest Wasze zdanie na temat najnowszego „kota” firmy Apple?Źródło: Apple, MacRumors
Źródło: MyApple.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl