iTV ?

 

 
Gene Munster, analityk Piper Jaffrey jest uznawany za jednego z najbardziej zagorzałych zwolenników teorii, zgodnie z którą Apple w tym roku zaprezentuje własny odbiornik telewizyjny - mityczny iTV.

Na kilka dni przed prezentacją iPada 3, plotki o telewizorze Apple wydają się cichnąć. W wywiadzie udzielonym Bloomberg Radio, Munster zdecydował się jednak po raz kolejny wyrazić swoje zdanie o iTV. Według niego Apple z pewnością zaprezentuje w tym roku własny telewizor, który prawdopodobnie jesienią będzie dostępny dla klientów.

Gene Munster:
Oczekiwania zostaną spełnione. To będzie największa rzecz w świecie elektroniki użytkowej od czasów smartfona.
Według Munstera, iTV pod względem designu ma zdecydowanie wyróżniać się na tle aktualnie produkowanych telewizorów. Telewizor Apple ma być także mocno zintegrowany z iTunes, iCloud oraz Siri.
Zdaniem analityka, iTV ma także pozwalać na tradycyjne sterowanie za pomocą pilota, z jednoczesnym sterowaniem głosowym. To właśnie dwutorowe sterowanie według niego może być problemem, do którego rozwiązania Steve Jobs przyznał się w swojej biografii.

Według wcześniejszych raportów Munstera, iTV będzie od razu dostępny w różnych rozmiarach przekątnej ekranu. Ma on także kosztować blisko dwukrotnie więcej od porównywalnych modeli dostępnych obecnie na rynku.

Źródło: 9to5Mac / MyApple.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl