Poprostu Nowe Apple TV

 


Dziś zaprezentowana została nowa wersja Apple TV. Plotki o tworzeniu przez Apple telewizora okazały się błędne, otrzymaliśmy jednak urządzenie o możliwościach dużo większych niż dotychczasowa wersja.

Nowe Apple TV pozwala odtwarzać wideo w rozdzielczości 1080p. Ponadto interfejs został zaktualizowany i przypomina bardziej iOS znany z iPhone'a lub iPada. Wygląd i cena Apple TV nie uległy zmianie - nadal kosztuje ono 99$. W sprzedaży pojawi się już 16 marca, nie podano jednak, czy tego dnia będzie dostępne również w Polsce. Urządzenie nie pozwala nadal na zapisywanie plików w swojej pamięci czy też podłączanie urządzeń zewnętrznych (z wyjątkiem komputerów z zainstalowanym iTunes, urządzeń działających na iOS i innych produktów Apple).

Jednocześnie w iTunes pojawiły się filmy i seriale w rozdzielczości 1080p. W tej jakości można oglądać również wideo z serwisów Vimeo czy Netflix. Apple TV oferuje dostęp do zakupionych lub wypożyczonych filmów znajdujących się w chmurze za pośrednictwem usługi iCloud. Możliwe jest też odsłuchiwanie muzyki dodanej za pomocą iTunes Match.

Źródło: Informacje prasowe / MyApple.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl