Nowy iOS 4.3.1

 


 
Dzisiaj, wraz z Polską premierą iPada 2, Apple wprowadziło aktualizację systemu iOS do wersji 4.3.1. O tej łatce informowaliśmy już kilka dni temu.

Główne zmiany w wersji 4.3.1 to:

 

  • Naprawione błędy związane z wyświetlaniem grafiki w iPodach touch 4G;
  • Rozwiązane problemy z zasięgiem i aktywacją w niektórych sieciach;
  • Likwidacja błędów w czasie korzystania z adaptera Apple Digital AV na niektórych modelach telewizorów;
  • Rozwiązany problem z potwierdzaniem autentyczności certyfikatów bezpieczeństwa

Możliwe, że wraz z wprowadzeniem tej wersji systemu zlikwidowano problem szybko rozładowującej się baterii w urządzeniach z iOS. Na razie jednak taka informacja nie została zawarta w liście zmian udostępnionej przez Apple.

Aktualizacja dostępna jest dla iPadów pierwszej i drugiej generacji, iPhone'ów 4 GSM i 3GS oraz dla czwartej i trzeciej generacji odtwarzaczy iPod touch.

MuscleNerd radzi nie aktualizować iPadów 2 do iOS 4.3.1, ponieważ wczesna instalcja tej wersji systemu może powodować problemy z przyszłym jailbreak'iem. Jeśli nie chcesz wykonywać tej operacji na swoim tablecie, śmiało wgraj najnowszą wersję.

Źródło
Źródło: MyApple.pl
NK.pl

Producenci

Artykuły

Nowa AutoMapa iAM

więcej »

Nowe Mapy w iOS ?

więcej »

Konkurencja dla iPada ?

więcej »

Nadchodzi Mac OSX Lion?

więcej »

Nowy FaceTime HD

więcej »

Google Translate

Technologia Przetłumacz

Najnowszy iTunes

itunes_download

 

Po kilku miesiącach oczekiwań najpopularniejszy polski system nawigacji satelitarnej trafił dzisiaj na wirtualne półki App Store.

AutoMapa w wersji dla urządzeń z systemem iOS zmieniła swoją nazwę na iAM. Program zachował swoje wszystkie najważniejsze cechy, włącznie z wizualizacją 3D, bazą ponad 600 000 Użytecznych Punktów (POI) i głosem Krzysztofa Hołowczyca w roli nawigatora.

Pobranie iAM jest bezpłatne, jednak pełna funkcjonalność programu jest dostępna po wykupieniu rocznej licencji za pomocą usługi „In App Purchases”. Koszt takiej licencji to 34,99 Euro (43,99$) i użytkownicy, którzy zdecydują się na jej zakup otrzymają dostęp do wszystkich aktualizacji i nowych funkcji programu. Po roku licencję należy odnowić.


iAM w wersji na iPhone’a 4/3GS i iPada można pobrać stąd.

 

Źródło: MyApple.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl