MapaMap na iOS

 


Do internetowego sklepu z aplikacjami dla iOS już niebawem trafi kolejna polska nawigacja - MapaMap Travel od firmy IMAGIS, czyli jednego z największych konkurentów AutoMapy.

Jak się dowiedzieliśmy, obecnie trwa faza testów tej aplikacji. Nawigacja działa sprawnie i płynnie. Najważniejsza wiadomość jest jednak taka, że ze wstępnych informacji zawartych w licencji wynika, jakoby po zakupie aplikacji MapaMap Travel, można było z niej korzystać przez nieograniczoną ilość czasu. Inaczej jest w AutoMapie Polska dla iOS - w jej przypadku, po uiszczeniu opłaty za licencję, użytkownik ma możliwość korzystania z nawigacji jedynie przez okres jednego roku.

Przypomnijmy, że Automapa Polska dla iOS, po bardzo długich oczekiwaniach, w zeszłym tygodniu trafiła do App Store. Z Waszym komentarzy na forum wynika jednak, że nie została zbyt ciepło przyjęta, co zostawia sporo miejsca dla konkurencji.

Czy MapaMap Travel okaże się najlepszą aplikacją tego typu dla Polski dostępną w App Store? Tego dowiemy się już najprawdopodobniej w kwietniu. Poniżej zobaczyć możecie screeny z wersji testowej programu:

Aktualizacja:
Poniżej zamieszczamy pełną treść informacji prasowej od twórców MapyMap Travel oraz film prezentujący jej działanie:
MapaMapa na telefony iPhone
IMAGIS S.A. producent MapyMap ogłasza przygotowania do premiery swojej najnowszej wersji nawigacji na telefony iPhone. Premiera odbędzie się 4 kwietnia bieżącego roku, produkt ma być tańszy od konkurencji oraz dostępny w licencji LIFE TIME.
Na 4 kwietnia bieżącego roku planowana jest premiera najnowszej wersji nawigacji MapaMap przeznaczonej na telefony iPhone. Będzie ona dostępna w sklepie internetowym App Store pod nazwą MapaMap Travel. Nowy produkt wprowadzi innowacyjny interface użytkownika dostosowany w swoim wyglądzie i logice działania do standardów przyjętych w urządzeniach mobilnych firmy Apple. MapaMap Travel oferować będzie te same dokładne mapy Polski które dotychczas wykorzystywane były w systemach nawigacyjnych MapaMap, a nad których aktualizacją czuwa sztab specjalistów firmy IMAGIS.
MapaMap Travel oferowana będzie w tak zwanej licencji LIFE TIME. Oznacza to, że właściciel telefonu iPhone po zakupie MapyMap Travel będzie mógł z niej korzystać w sposób nieograniczony czasowo. Fakt ten będzie wyróżniał produkt na tle konkurencyjnych programów takich jak na przykład Automapa, która w wersji na iPhone działa tylko przez rok od zakupu. Producent MapyMap zapewnia również, że oferta na MapaMap Travel będzie atrakcyjniejsza cenowo.
Aplikacja wraz z licencją LIFE TIME kosztuje 29,99 € i można ją pobrać stąd: http://itunes.apple.com/pl/app/mapam...27789466?mt=8#

Źródło: MyApple.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl