iHealth Wireless Body Analysis Scale - Automatyczny analizator składu ciała z pomiarem temperatury otoczenia iOS/Android (WiFi)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24h
Cena: 459,00 zł 459.00

Automatyczny analizator składu ciała to doskonałe narzędzie do kontroli zdrowia naszego oraz bliskich nam osób, poprzez systematyczne dokonywanie pomiarów wielu ważnych parametrów naszego...

ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: iHealth
Kod produktu: HS6.

Opis

 

 

 

 

Automatyczny analizator składu ciała to doskonałe narzędzie do kontroli zdrowia naszego oraz bliskich nam osób, poprzez systematyczne dokonywanie pomiarów wielu ważnych parametrów naszego organizmu.
HS6 dokonuje pomiaru takich parametrów, jak: masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, masa mięśniowa, masa kostna, beztłuszczowa masa ciała, wskaźnik masy ciała (BMI), tłuszcz trzewny - stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych w jamie brzusznej (VFR), dzienny pobór kalorii oraz zawartość wody w organizmie. Dodatkowo, otrzymujemy również pomiar temperatury pomieszczenia oraz wilgotność.
Dane są wyświetlane na dużym i czytelnym wyświetlaczu oraz automatycznie wysyłane do bezpłatnej aplikacji iHealth MyVitals, która służy jako spersonalizowane narzędzie pozwalające przeglądać nasze wyniki w czasie, w formie przejrzystych i czytelnych grafów czy wykresów. Waga łączy się za pomocą WiFi z domowym routerem, za którego pośrednictwem przesyła i magazynuje na bezpłatnej chmurze nasze dane, do których zawsze i wszędzie będziemy mieć dostęp, po połączeniu naszego urządzenia mobilnego z internetem. Nawet jeśli aktualnie nie możemy połączyć się z siecią, nasza waga zapamięta do 200 pomiarów użytkownika. Jej prosta i intuicyjna instalacja pozwoli w kilka chwil po zakupie dokonać pierwszego pomiaru i już na starcie ustawić sobie cele do osiągnięcia.
Waga pozwala na zapamiętanie profilu nawet 10 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie mógł regularnie śledzić swoje poczynania. Jest to bardzo istotne, ponieważ systematyczna kontrola pozwoli na zachowanie zdrowia, stabilnej wagi i szybkie zauważenie jej zwiększenia czy obniżenia. HS6 pozwoli również stwierdzić czy nasza dieta jest odpowiednia, a nasze ćwiczenia przynoszą oczekiwane rezultaty. W łatwy sposób możemy dzielić się swoimi wynikami ze znajomymi czy z lekarzem.
Waga idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie, dzięki smukłej budowie, gładkim liniom i białemu kolorowi, stając się nieodłącznym elementem codziennego dbania o nasze zdrowie.

 

Cechy produktu:
· Automatyczny analizator składu ciała iOS/Android
· Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
· 4 elektroniczne sensory oraz specjalne algorytmy, które określają skład ciała
· Pomiar parametrów: masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, masa mięśniowa, masa kostna, beztłuszczowa masa ciała, wskaźnik masy ciała (BMI), tłuszcz trzewny, dzienny pobór kalorii oraz zawartość wody w organizmie
· Pomiar temperatury pomieszczenia oraz wilgotności
· Wyświetlanie danych na dużym i czytelnym wyświetlaczu oraz automatyczne wysyłanie do aplikacji MyVitals
· Przeglądanie danych w czasie, w postaci przejrzystych grafów i wykresów
· Bezpłatna i bezpieczna chmura służąca do przechowywania wyników
· Szybki i łatwy dostęp do danych z poziomu aplikacji za pośrednictwem internetu
· Praca offline (zapis do 200 pomiarów użytkownika)
· Zapis aż do 10 profili użytkowników
· Wyznaczanie celów oraz dzielenie się wynikami z najbliższymi 
· Zasilanie: 4 baterie 1.5V AAA (w zestawie) - do 3 miesięcy pracy, przy codziennym używaniu
· Zakres pomiaru ciężaru: 5-180 kg
· Zakres pomiaru tkanki tłuszczowej: 5% ~ 65%
· Zakres pomiaru temperatury: 5°C - 40°C 
· Zakres pomiaru wilgotności: 20 - 85% (wilgotność względna)
· Wymiary: 350 × 350 × 28,5 mm
· Waga: 2,65 kg
· Kompatybilność:
a) iOS (wersja 6.0 i wyższa): iPhone (4 i późniejsze); iPad (mini i późniejsze); iPad (2 generacji i późniejsze); iPod touch (4 generacji i późniejsze)
b) Android (wersja 4.0 i wyższa): Samsung Galaxy (S2, S3, S4, S5, S6/S6 Edge); Samsung Note (2, 3); Samsung Mega 6.3; LG Nexus (4,5); HTC One (M7, M8); HTC Droid DNA
c) Pełna lista na stronie: www.ihealthlabs.com/support

 

 

Kolor bazowy
biały
Gwarancja 24 m-ce
Wymiary 350 × 350 × 28,5 mm
 
 
   
   
   
 
 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl